Блог практикуючого бухгалтера

Ознайомлюємо працівників із графіками змінності: як сформувати документ у SmartFin

Відповідно до п. 13 Типових правил внутрішнього трудового розпорядку для робітників і службовців підприємств, установ, організацій, затверджених постановою Держкомпраці СРСР від 20.07.84 р. № 213, графіки змінності мають затверджуватися власником або уповноваженим ним органом разом з виборним органом первинної профспілкової організації і доводитися до відома працівників не пізніше ніж за один місяць до введення їх у дію.

Для виконання цієї вимоги у меню Кадрові документи сервісу SmartFin додано документ, за допомогою якого можна сформувати графіки для підпису у працівників:

Фільтри для створення документу

Створювати документ можна по:

- працівникам, вибравши із переліку працівників, для яких складається графік;

- періодам, вказавши період у календарі (якщо графік складається на один місяць, можна вказати лише дату початку).

Редактор документу

Спочатку форма із графіком відкривається у редакторі. Таблична частина документу формується на основі графіків роботи, які створено у Конструкторі графіків і присвоєно працівникам. Усі інші поля можна відредагувати та заповнити за необхідності.

Заповнення розкладу роботи

Для заповнення розкладу роботи (змін) є таблиця, яка знаходиться під основною таблицею документу. Таблиця із розкладом змін "з'являється" / "зникає" при натисканні на кнопку "Показати тривалість змін" / "Сховати тривалість змін" відповідно. Таблиця заповнюється користувачем самостійно.

Приклади формування змінних графіків

Рис. 1 Графік змін для охоронців на січень 2018 р. (з таблицею із розкладом роботи)


Рис. 2 Графік змін для охоронців на 1 квартал 2018 р.(без таблиці із розкладом роботи)

Умовні позначення, які використовуються при заповненні графіків роботи

1. Для позначення робочого дня у графіках змінності використовується номер зміни римськими цифрами (I, II, III і т.д.), як на рис. 1, 2;

2. Для позначення робочого дня в інших графіках використовується буква "Р";

3. Для позначення основної щорічної відпустки використовується "В".

4. Для позначення вихідного дня використовується "-".Важливо! Дотримання норм трудового законодавства, в тому числі своєчасне нарахування всіх виплат, дозволить Вам убезпечити себе і Ваш бізнес від захмарних штрафів. За допомогою онлайн-сервісу SmartFin зробити це легко і просто. Спробуйте прямо зараз - не відкладайте рішення проблем на "потім"!
СПРОБУВАТИ    БЕЗКОШТОВНО
Поділитись у соц. мережах:

Коментарі

  • Добрый день.разобралась с графиком-отличный.Но возникла проблема-люди. работающие сейчас на предприятии. находятся на разных страницах и если я , отметив на 1 странице, перехожу на 2. то отображается только 2, а первой нет Подскажите. что неправильно делаю

    • Лариса, здравствуйте. Ответила Вам на почту. С уважением, Анна.

  • Добрый вечер. С графиками разобрались. Все отлично. Теперь с табелями-работа в праздничный день пишет РР. Не могу такого найти. Есть РВ? Еще подскажите. ищу . читаю. не могу найти. У нас сфера обслуживания. пятидневная неделя с двумя скользящими выходными. праздничные все рабочие дни-надо ли сокращать на один час предпраздничный день? Спасибо

  • У меня график работы понедельный(неделя-работаем,неделя-дома) не получается настроить.Что я делаю не так?

    • Марина, добрый день! Чтобы мы помогли Вам разобраться с настройкой графиков, обратитесь, пожалуйста, в нашу службу поддержки: (066) 14-84-374, (098) 58-73-435. С уважением, Анна.

Залишити коментар

Необхідно заповнити "Им'я".
Необхідно заповнити "Им'я".
Необхідно заповнити "Им'я".

© 2013 - 2019 SmartFin.ua, Всі права захищені.

реєстрація

Навігація

Рекомендувати SmartFin