Ціни
Головна / Ціни
Назва пакету
«Профі»
Для кого Для бухгалтерів-аутсорсерів, бухгалтерських фірм
Кількість працівників необмежена
вартість підписки на місяць

за 1 організацію
250 ₴
вартість підписки на місяць

від 2 організацій

за кожну організацію
150 ₴
Можливості:
Облік робочого часу
Виробничий календар дозволяє налаштовувати графіки для усіх видів робочого часу. П’яти-, шестиденні графіки налаштовані автоматично. За допомогою конструктора графіків можна будувати змінні графіки з визначенням кількості вечірніх, нічних, надурочних, святкових годин; графіки з неповний робочим часом; з підсумованим обліком та ін.
Нарахування зарплати
Нарахування основної заробітної плати:
по місячним окладам, денним, годинним тарифним ставкам.
Доплата до МЗП:
автоматично
Доплати за вечірні, нічні, святкові, надурочні години:
автоматично
Додаткові нарахування:
премії, доплати, надбавки
Калькулятор індексації
так
Калькулятор відпусток та компенсації за невикористану відпустку
так
Калькулятор лікарняних
так
Калькулятор виплат за дні відрядження
так
Редактор кадрових документів
так
Збереження розрахунків
Результати розрахунів зберігаються у документах. Внесення змін у налаштування впливає на подальші розрахунки, але не змінює дані у збережених документах.
Розрахунки за договорами ЦПХ
Створення нарахувань для співробітників, що працюють за цивільно-правовими договорами (формування розрахункової відомості і актів виконаних робіт).
Звітність
Автозаповнення та формування в формат xml
Банк, Аналітики
Формування ОСВ
Друк документів
Розрахунково-платіжна відомість, відомість нарахування додаткової заробітної плати, відомості на виплату зарплати; табель обліку робочого часу П-5; графіки роботи для ознайомлення працівників, кадрові документи, розрахункові листи, розрахунок відпускних, лікарняних.
Додаткові опції
Безкоштовна допомога консультанта в налаштуванні розрахунків;
  • Безкоштовна допомога в побудові графіку;
  • Безкоштовна консультація спеціаліста з питань трудового законодавства;
РОЗПОЧАТИ ТЕСТОВИЙ ПЕРІОД

Про вартість програмного забезпечення SmartFin.UA

Якщо ви надаєте бухгалтерські послуги кільком організаціям або прагнете мати розширений інструментарій бухгалтерського програмного забезпечення для розрахунку заробітної плати, в тому числі нараховувати з/п по місячним окладам, денним, годинним тарифним ставкам, за допомогою конструктора графіків автоматично налаштовувати графіки будувати змінні графіки з визначенням кількості вечірніх, нічних, надурочних, святкових годин; графіки з неповний робочим часом; з підсумованим обліком; а також мати під рукою зручні калькулятори (індексації, відпусток та компенсації за невикористану відпустку, лікарняних, за дні відрядження тощо) варто обрати версію «ПРОФІ» від сервісу SmartFin.UA Її ціна в 2020 році складає:

  • 250 грн за ведення 1 організації на місяць.
  • якщо бухгалтер веде більше 1 організації в акаунті, починає діяти акційна пропозиція – 150 грн за кожну організацію на місяць.

Ціни на програмне забезпечення SmartFin.UA доступні та гнучкі! Ми завжди йдемо на зустріч клієнтам, пропонуємо розгалужену систему знижок для бухгалтерських організацій та бухгалтерів-аутсорсерів.