Скільки коштує SmartFin

Скільки коштує SmartFin

Лайт-версія Профі-версія
Ціна 75 грн. на місяць до 3 організацій;
95 грн. на місяць від 3 до 5 організацій;
155 грн.
на місяць більше 5 організацій.
100 грн. на місяць за одну організацію,
але із системою знижок в залежності від кількості організацій.
Внесіть у калькулятор кількість організацій і дізнайтесь свою ціну.
Кількість організацій в одному акаунті Необмежена Необмежена
Принцип розрахунків Для кожного місяця формується ОДНА розрахункова відомість, в якій по вкладкам відображено: нараховану зарплату, утримані податки, нарахований ЄСВ; зарплату до сплати за першу і другу половину місяця; податки до сплати за першу і другу половину місяця. Розрахунки формуються за принципом документів, які поділяються на два види: розрахункові та платіжні. Виплата зарплати відбувається за допомогою платіжних документів, в яких генерується дві вкладки: зарплата та податки до сплати.
Документи логічно пов'язані за періодами та підпорядкуванням.
Це дає змогу системі враховувати усі міжрозрахункові виплати при формуванні розрахунково-платіжної відомості на кінець місяця.
Інцексація зарплати Є калькулятор для автоматичного розрахунку суми індексації. Є калькулятор для автоматичного розрахунку суми індексації.
Розрахунок відпускних Немає, але є можливість вносити суми відпускних у розрахункову відомість вручну. Є калькулятор відпускних, в якому автоматично розраховується дата закінчення відпустки, сума відпускних, перерозподіляється по місяцям сума перехідних відпускних.
Розрахунок лікарняних та декретних Немає, але є можливість вносити суми лікарняних у розрахункову відомість вручну. Є калькулятор лікарняних, в якому враховано усі вимоги законодавства до розрахунку лікарняних та декретних.
Розрахунок компенсації за невикористану відпустку Немає Є калькулятор розрахунку компенсації, який автоматично розраховує дні невикористанної відпустки та сумму копменсації
Облік робочого часу Календар працівника дозволяє налаштовувати будь-які графіки роботи, враховує вимоги до норм тривалості робочого часу та переносу святкових днів.
Дні непрацездатності та відпустки вносяться у календар вручну.
Календар працівника дозволяє налаштовувати будь-які графіки роботи, враховує вимоги до норм тривалості робочого часу та переносу святкових днів.
Дні непрацездатності та відпустки вносяться у календар автоматично на основі розрахунків, створених у калькуляторах лікарняних та відпускних.
Доплата до мін. зарплати Автоматичний розрахунок доплати до мін. зарплати. Автоматичний розрахунок доплати до мін. зарплати.
Конструктор графіків роботи Немає Дозволяє створювати графіки з різними режимами роботи, в т. ч. роботу змінами. Розраховує кількість вечірніх, нічних, надурочних годин.
Збереження розрахунків Немає. Розрахунки формуються в залежності від поточних налаштувань. При зміні налаштувань змінюються результати розрахунків для вибраного місяця. Але система "запам'ятовує" суми лікарняних та відпускних, які внесені у відомість вручну. Результати розрахунів зберігаються у документах.
Внесення змін у налаштування впливає на подальші розрахунки, але не змінює дані у збережених документах.
Друк документів Для друку генеруються три документи: розрахунково-платіжна відомість, платіжна відомість на виплату зарплати за першу половину місяця; табель обліку робочого часу. Усі створені документи доступні для друку.
Розрахунки за договорами ЦПХ Немає Створення нарахувань для співробітників, що працюють за цивільно-правовими договорами (формування розрахункової відомості і актів виконаних робіт).
Підтримка Щомісяця на електронну пошту надходить лист із нагадуванням про строки виплати зарплати та сплати податків.
Можливіть одержати консультацію спеціаліста з оплати праці один раз на місяць.
Техпідтримка по роботі із сервісом постійна за необхідністю.
Щомісяця на електронну пошту надходить лист із нагадуванням про строки виплати зарплати та сплати податків.
Можливіть одержати консультацію спеціаліста з оплати праці за необхідністю.
Техпідтримка по роботі із сервісом постійна за необхідністю.

Спробуйте зараз!

СПРОБУВАТИ    БЕЗКОШТОВНО

© 2013 - 2019 SmartFin.ua, Всі права захищені.

реєстрація

Навігація

Рекомендувати SmartFin