Працювати легко!

SMARTFIN.UA - це програма для бухгалтерів та підприємців, за допомогою якої ви з легкістю автоматизуєте облік ФОП.

Наша історія розпочалась у 2013 році. Саме тоді засновники проекту SMARTFIN.UA, Анна та Іван Іванови, усвідомили, що на ринку бухгалтерського ПЗ не вистачає зручного та доступного інструменту, який допоміг би бухгалтерам-фрілансерам оптимізувати щоденну кропітку роботу і не тонути в морі документів і табличок Excel.

Знаходячи час після основної роботи, вихідними та святковими днями ми втілювали в життя величезну мрію - творили продукт, який став би цікавим та корисним не тільки нам, а й іншим представникам малого бізнесу в Україні. Перші наші клієнти знаходили SMARTFIN.UA випадково на просторах інтернету та навіть не уявляли, що можна розраховувати зарплату та формувати кадрові документи онлайн у кілька кліків. Ми їх приємно дивували.

Приємно дивувати - правило команди SMARTFIN.UA і сьогодні. В основі нашої діяльності - користувач: його досвід та потреби, побажання та пропозиції. 24/7 ми відкриті до запитань, чуємо теплі відгуки та критику, не боїмося експериментувати та змінюватись. Саме це дозволяє нам розробляти продукт, повністю оптимізований під потреби малого бізнесу. Продукт, який не тільки відповідає очікуванням, а часто й перевершує їх.

З кожним роком наша команда росте і вдосконалюється, а проект SMARTFIN.UA набуває нових функцій і наповнюється нашою любов'ю. З кожним роком в нього закохується все більше українських бухгалтерів та підприємців. Сьогодні SMARTFIN.UA - це:

  • 8 років на ринку програмного забезпечення
  • 30+ функцій для автоматизації бухгалтерського обліку
  • 1 000+ консультацій з трудового законодавства
  • 10 000+ годин програмної розробки
  • 150 000+ сформованих документів

Наша мета - зробити бухгалтерію зрозумілою та простою для кожного: чи то бухгалтера, що надає послуги ФОП, чи то підприємця-початківця, який вперше наймає працівників на роботу.

5 принципів, які лежать в основі проекту SMARTFIN.UA:

Ми - щирі та вільні
Ми завжди говоримо нашим клієнтам правду, щирі між собою та з партнерами, не даємо безпідставних обіцянок та сміливо розповідаємо, хто ми та чого прагнемо.
Не боїмося помилятися
Ми дуже засмучуються, коли користувачі повідомляють про баги. Але завжди пам'ятаємо, що кожна помилка - це головоломка. Вирішуючи її, ми стаємо розумнішими, ретельніше аналізуємо код, робимо його якіснішим та захищаємо себе від подібних помилок у майбутньому.
Приймаємо бухгалтерську реальність такою, яка вона є
Законодавство змінюється дуже швидко, іноді навіть швидше, ніж встигають працювати наші розробники. Час від часу така "турбулентність" нанівець нищить наші плани та мрії. Але мусимо прийняти цей факт як даність та намагаємося підлаштовуватися.
Мріємо
На наших планерках ми часто ділимося один з одним своїми мріями про те, як може виглядати проект через тиждень, місяць чи рік. На основі цих мрій будуємо дорожні карти та потроху втілюємо мрії в життя.
Разом до успіху
Ми об’єднали свою пристрасть і свою роботу в єдине ціле. Постійно навчаємось, щоб створювати якісну бухгалтерську програму, яка дозволить розвивати свій бізнес і нашим клієнтам. У стосунках з колегами і клієнтами прагнемо дотримуватися принципу “win-win”.

Обираючи SMARTFIN.UA, ви обираєте надійного помічника в повсякденній роботі та доброго друга в питаннях бухгалтерського та кадрового обліку та трудового законодавства!

Над проектом працюють:

Анна Іванова
,
співзасновник SMARTFIN.UA, практикуючий бухгалтер із 20-річним стажем роботи
Іван Іванов
,
співзасновник SMARTFIN.UA, провідний розробник проекту
Світлана Іванова
,
web-маркетолог проекту
SMARTFIN.UA
Це може бути невiрне посилання, або
сторiнку було видалено
Ви успiшно пiдписалися на новини
SMARTFIN.UA