Про ресурс

Вітаємо!

Про SmartFin як проект

SmartFin – це проект, метою якого є допомогти кожному роботодавцю в організації обліку заробітної плати.

Для цього ми створили сервіс, в якому автоматизували процес розрахунку зарплати та податків, обліку робочого часу, заповнення документів. Ми попіклувалися, щоб робота у сервісі була простою і зрозумілою як для досвідченого бухгалтера, так і для підприємця – початківця. А його функціональність та відповідність вимогам трудового законодавства зробили SmartFin надійним помічником в роботі.

Обравши сервіс, ви не залишаєтеся сам на сам із комп’ютером і своїми запитаннями. Ми постійно готові надати підтримку та консультації як з технічних питань, так і з питань трудового законодавства.

Ми публікуємо аналітичні статті, які можна знайти на сторінках сайту та блогу, робимо корисну розсилку, спілкуємося із вами по електронній пошті, телефону та у мережі Facebook. Ми відкриті до ваших запитань та пропозицій.

SmartFin - це програмне + інформаційне рішення для підприємців та бухгалтерів в організації обліку заробітної плати.

о ресурсе

Як почати роботу?

Головна відмінність онлайн сервісу від облікової програми в тому, що його не потрібно встановлювати на свій комп’ютер. Для початку роботи достатньо просто зареєструватися. Реєстрація не потребує підтвердження ваших реальних даних. Необхідно лише вказати вашу дійсну адресу електронної пошти, на яку буде відправлено листа із посиланням, по якому потрібно перейти для завершення реєстрації. Після чого ви одержуєте доступ до свого робочого кабінету (акаунту) по логіну та паролю та можете працювати з будь-якого місця, де є інтернет.

Відповідність законодавству

Методи розрахунків у SmartFin повністю відповідають вимогам чинного трудового законодавства.

В системі постійно актуалізуються дані, які впливають на результати розрахунків: індекси споживчих цін, розмір мінімальної заробітної плати, розміри податкової соціально пільги, максимальна величина бази нарахування ЄСВ, ставки податків та ін.

Для оформлення розрахунків та кадрових документів використовуються рекомендовані шаблони документів.

Ми постійно працюємо над оновленням та розширенням можливостей сервісу, адаптуючи його під вимоги законодавства та враховуючи ваші побажання.

Приєднуйтесь і Ви!

З повагою, команда SmartFin