Блог практикуючого бухгалтера
Головна / Блог практикуючого бухгалтера
Щоб трохи вас розважити, публікуємо Казку про Індексацію. Писати просто та доступно про складні речі та ще й у казковому форматі може тільки вона, Анна Іванова, талановита керівниця SMARTFIN.UA!
15
Лютий
Детальніше
Змінили інтерфейс в розділі "КАДРИ" та додали нову Довідку про доходи для центру зайнятості.
18
Листопад
Детальніше
Складений вчасно графік відпусток на 2021 рік допоможе врахувати інтереси підприємства, очікування працівника та можливості для відпочинку у той чи інший період часу.
18
Листопад
Детальніше
15 листопада онлайн-бухгалтерії СМАРТФІН.UA виповнилося 7 років. З нагоди Дня народження розігруємо подарунковий ваучер на сумму 1000 гривень на поповнення рахунку в програмі СМАРТФІН.UA.
16
Листопад
Детальніше
Оновлення стосуються налаштувань у Картці працівника. Всі налаштування, до яких Ви звикли, залишилися, але ми перегрупували їх по логічним блокам.
12
Листопад
Детальніше
Згідно з прийнятим Держбюджетом, в 2021 році мінімальная заробітна плата зростатиме двічі: з 1 січня та з 1 липня, до 6000 та 6500 гривень, відповідно.
5
Листопад
Детальніше
Протягом 2020 року ми наполегливо працювали над тим, щоб в програмі СМАРТФІН.UA з'явилася можливість вести не лише заробітну плату, а й облік інших бухгалтерських операцій. І сьогодні, нарешті, можемо з радістю повідомити: МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!
30
Жовтень
Детальніше
З 01 жовтня 2020 р. монети номіналом 25 копійок перестають бути платіжним засобом. Що із виплатою зарплати готівкою? Які налаштування перевірити в сервісі SmartFin.UA?
30
Вересень
Детальніше
з 1 вересня стартували перевірки роботодавців з питань виявлення неоформлених працівників. В матеріалі розглянемо 2 важливих питання, які стосуються інспекційних перевірок.
3
Вересень
Детальніше
Потрібно перевірити налаштування окладів та індексації у Картці працівника в зв'язку із підвищенням мінзарплати з 1 вересня 2020 року.
30
Серпень
Детальніше
Показати ще