Блог практикуючого бухгалтера
Головна / Блог практикуючого бухгалтера
В матеріалі відповідаємо на одне з «найгарячіших» питань поточного тижня: «Що робити роботодавцю під час карантину». На порядку денному розгляд законних можливостей та дій роботодавця по відношенню до працівника.
24
Березень
Детальніше
Пропонуємо переглянути дайджест новин та свіжих оновлень в сервісі SmartFin.UA, які ви могли пропустити.
23
Березень
Детальніше
Врахували існуючі недоліки роботи документів у версії «ПРОФІ», змінили логіку, зробили інтерфейс більш зручним та зрозумілим!
11
Березень
Детальніше
Прості запобіжні заходи можуть мати велике значення для захисту співробітників офісу або підприємства від коронавірусу COVID-19.
11
Березень
Детальніше
Якщо ви бажаєте самостійно вести облік або контролювати роботу свого бухгалтера, ласкаво просимо в Школу SmartFin.UA!
28
Лютий
Детальніше
Для користувачів сервісу SmartFin.UA! В меню «Графік роботи» додано можливість вносити неявки працівників.
27
Лютий
Детальніше
З 10 лютого 2020 року інспектори Держпраці розпочинають масові перевірки роботодавців щодо дотримання трудового законодавства. Понад 15 тисяч підприємств та ФОПів будуть перевірені!
10
Лютий
Детальніше
В матеріалі розглянемо, через які причини інспектори Держпраці можуть "завітати" на підприємство для перевірки наявності неоформлених працівників.
7
Лютий
Детальніше
Штрафи за порушення трудового законодавства зменшено з 2 лютого. Відповідний Закон №378-IX від 12.12.2019 р. Президент України підписав 31 січня 2020 року.
3
Лютий
Детальніше
28 грудня 2019 року на розгляд Верховної Ради України був поданий законопроект «Про працю» (№2708), яким планується замінити застарілий трудовий кодекс. Він викликав чималий резонанс у суспільстві. Ререглянемо основні пункти Проекту.
23
Січень
Детальніше
Показати ще