Блог практикуючого бухгалтера
Головна / Блог практикуючого бухгалтера
з 1 вересня стартували перевірки роботодавців з питань виявлення неоформлених працівників. В матеріалі розглянемо 2 важливих питання, які стосуються інспекційних перевірок.
3
Вересень
Детальніше
Потрібно перевірити налаштування окладів та індексації у Картці працівника в зв'язку із підвищенням мінзарплати з 1 вересня 2020 року.
30
Серпень
Детальніше
​З 1 вересня посилюється контроль над офіційним оформленням працівників. Посилений контроль означає збільшення кількості інспекційний перевірок на підприємствах.
28
Серпень
Детальніше
Сьогодні, 25 серпня, депутати ВРУ схвалили рішення щодо збільшення розміру мінімальної заробітної плати.
25
Серпень
Детальніше
Друзі, вітаємо! На зв'язку команда SmartFin.UA, щоб розповісти вам про ТОП-3 літніх допрацювання в сервісі SmartFin.UA.
20
Серпень
Детальніше
Відсьогодні, з 1 липня, в Україні підвищено прожитковий мінімум для різних категорій населення. Давайте розглянемо нові показники та розберемося, які доходи фізичних осіб вони вплинуть та як зростуть суми платежів до бюджету.
1
Липень
Детальніше
У версію «Профі» сервісу SmartFin.UA додано калькулятор простою, за допомогою якого можна у кілька кліків розрахувати оплату праці за дні простою.
22
Квітень
Детальніше
Сьогодні поговоримо про створення відпустки без збереження зарплати в сервісі SmartFin.UA, а також нарахування зарплати, доплати до мінімального ЄСВ, застосування пільги по ПДФО.
15
Квітень
Детальніше
Одне із найактуальніших питань трудового законодавства в умовах карантину – надання відпусток без збереження зарплати. Хочемо ще раз звернути вашу увагу на необхідність їх правильного документального оформлення.
14
Квітень
Детальніше
В матеріалі відповідаємо на одне з «найгарячіших» питань поточного тижня: «Що робити роботодавцю під час карантину». На порядку денному розгляд законних можливостей та дій роботодавця по відношенню до працівника.
24
Березень
Детальніше
Показати ще