Блог практикуючого бухгалтера
Головна / Блог практикуючого бухгалтера
Індекс споживчих цін за березень 2021 р., що впливає на індексацію в травні 2021 р., склав 101,7%. Тому в поточному місяці вперше виникає право на індексацію у тих працівників, оклади яких було підвищено у грудні 2020 р.
5
Травень
Детальніше
Відтепер в програмі SMARTFIN.UA з’явилась можливість підписати і відправити звіт в контролюючі органи безпосередньо з робочого кабінету.
28
Квітень
Детальніше
Із публікації ви дізнаєтесь про порядок нарахування декретних, а також про автоматизацію розрахунку допомоги по вагітності та пологах за допомогою калькулятора декретних в SMARTFIN.UA
15
Квітень
Детальніше
В сьогоднішньому матеріалі - огляд функції сервісу, яка з’явилися на початку 2021 року, і про яку ми ще не розповідали - проводки по зарплаті та облік заробітної плати в програмі SMARTFIN.UA.
7
Квітень
Детальніше
В матеріалі розглядаємо рівень мінімальної зарплати в країнах Європи.
25
Березень
Детальніше
Відповідно до ст. 38 КЗпП працівник має право в будь-який момент часу припинити трудові відносини із роботодавцем та за власним бажанням розірвати трудовий договір.
24
Березень
Детальніше
Матеріал присвячено звільненню працівника за ініціативою роботодавця. Який алгоритм звільнення з роботи, які бувають підстави для звільнення, а також шаблони заяв та зразки наказів, які можна сформувати в SMARTFIN.UA - про все це в нашому матеріалі.
10
Березень
Детальніше
Щоб трохи вас розважити, публікуємо Казку про Індексацію. Писати просто та доступно про складні речі та ще й у казковому форматі може тільки вона, Анна Іванова, талановита керівниця SMARTFIN.UA!
15
Лютий
Детальніше
Змінили інтерфейс в розділі "КАДРИ" та додали нову Довідку про доходи для центру зайнятості.
18
Листопад
Детальніше
Складений вчасно графік відпусток на 2021 рік допоможе врахувати інтереси підприємства, очікування працівника та можливості для відпочинку у той чи інший період часу.
18
Листопад
Детальніше
Показати ще