Блог практикуючого бухгалтера
Головна / Блог практикуючого бухгалтера
Відсьогодні, з 1 липня, в Україні підвищено прожитковий мінімум для різних категорій населення. Давайте розглянемо нові показники та розберемося, які доходи фізичних осіб вони вплинуть та як зростуть суми платежів до бюджету.
1
Липень
Детальніше
У версію «Профі» сервісу SmartFin.UA додано калькулятор простою, за допомогою якого можна у кілька кліків розрахувати оплату праці за дні простою.
22
Квітень
Детальніше
Сьогодні поговоримо про створення відпустки без збереження зарплати в сервісі SmartFin.UA, а також нарахування зарплати, доплати до мінімального ЄСВ, застосування пільги по ПДФО.
15
Квітень
Детальніше
Одне із найактуальніших питань трудового законодавства в умовах карантину – надання відпусток без збереження зарплати. Хочемо ще раз звернути вашу увагу на необхідність їх правильного документального оформлення.
14
Квітень
Детальніше
В матеріалі відповідаємо на одне з «найгарячіших» питань поточного тижня: «Що робити роботодавцю під час карантину». На порядку денному розгляд законних можливостей та дій роботодавця по відношенню до працівника.
24
Березень
Детальніше
Пропонуємо переглянути дайджест новин та свіжих оновлень в сервісі SmartFin.UA, які ви могли пропустити.
23
Березень
Детальніше
Врахували існуючі недоліки роботи документів у версії «ПРОФІ», змінили логіку, зробили інтерфейс більш зручним та зрозумілим!
11
Березень
Детальніше
Прості запобіжні заходи можуть мати велике значення для захисту співробітників офісу або підприємства від коронавірусу COVID-19.
11
Березень
Детальніше
Якщо ви бажаєте самостійно вести облік або контролювати роботу свого бухгалтера, ласкаво просимо в Школу SmartFin.UA!
28
Лютий
Детальніше
Для користувачів сервісу SmartFin.UA! В меню «Графік роботи» додано можливість вносити неявки працівників.
27
Лютий
Детальніше
Показати ще