Блог практикуючого бухгалтера
Головна / Блог практикуючого бухгалтера
Зі святом Вас, любі бухгалтери!
15
Детальніше
Вперше у цьому році необхідно індексувати зарплату працівників, оклади по посадам яких було підвищено у січні 2019 р. Величини приросту ІСЦ та суми індексації у липні 2019 р. для інших базових місяців наведено у таблиці, яку ми для вас підготували.
23
Детальніше
Бухгалтерський сервіс SmartFin став зручним та ефективним інструментом для розрахунку зарплати для сотень бухгалтерів та підприємців.
17
Детальніше
Прийняття працівника на роботу – процес нескладний, але потребує від спеціаліста кадрової служби чіткості та послідовності у діях. Пропонуємо переглянути чинний алгоритм дій при прийнятті працівника на роботу. Які документи потрібно запросити? В якій послідовності та які накази видати? Відповіді у статті.
12
Грудень
Детальніше
Оскільки необхідність застосування коефіцієнту вже ні в кого не викликає сумнівів, і це один із пунктів, на який звертають увагу інспектори Держпраці при перевірках, ми внесли оновлення, відповідно до яких коефіцієнт розраховується за замовчуванням.
5
Травень
Детальніше
Друзі! Маємо гарні новини! Щойно завершили кілька оновлень у розділі «Кадрові документи».
27
Детальніше
Щоб швидко розібратись із новою можливістю сервісу та максимально коректно сформувати Додаток 4, ми розробили для Вас шпаргалку з корисних порад та посилань.
21
Детальніше
Друзі, у нас чудова новина! Відтепер Ви маєте можливість автоматично формувати ЄСВ-звіт у програмі SmartFin всього за кілька хвилин!
19
Детальніше
Новий рік, як правило, розпочинається із підвищення мінзарплати та інших показників для розрахунків. Щоб швидко зробити в сервісі SmartFin.ua всі необхідні налаштування, ми підготували невеличку підказку!
5
Травень
Детальніше
Ось і добігає кінця 2018 рік. Для команди проекту SmartFin він видався насиченим цікавими подіями та напруженою працею, подарував радість досягнень та приємних зустрічей.
28
Детальніше
Показати ще