Можливості для нарахування заробітної
плати в SMARTFIN.UA

Розрахунок заробітної плати онлайн в хмарі
Повний набір функцій для автоматизації роботи
Робота з будь-якого ПК, без встановлення програмного забезпечення
Простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс
Нагадування про строк виплати авансу та заробітної плати працівникам
295 грн на місяць - 1 організація, від 250 грн - від 2 до 10 організацій

Одне з головних завдань онлайн-бухгалтерії SMARTFIN.UA - допомогти клієнту правильно нарахувати та виплатити заробітну плату працівникам і витратити на розрахунок онлайн мінімум часу. А ще автоматизувати процеси: обліку робочого часу, розрахунків за невідпрацьований час (відпускних, лікарняних, декретних, остаточного розрахунку при звільненні), нарахування індексації, розрахунку доплат і надбавок, заповнення кадрових документів, заповнення і подання звітності.

Все це вміє SMARTFIN.UA!

Розділ програми SMARTFIN.UA, присвячений нарахуванню заробітної плати, функціональний та повністю оптимізований під потреби малого бізнесу.

Процес нарахування заробітної плати в SMARTFIN.UA зручний, тому що:

 • Розрахунок заробітної плати відбувається в кілька кліків після виконання необхідних налаштувань. Консультанти програми допомагають при необхідності виконати початкове налаштування для швидкого старту.
 • Усі зарплатні показники оновлюються в системі автоматично, ви не пропустите зміну розміру мінімальної зарплати, прожиткового мінімуму, індексів інфляції тощо
 • Автоматично заповнюються, зберігаються в PDF та друкуються усі документи, необхідні для документального оформлення розрахунків по заробітній платі

Оцініть можливості SMARTFIN.UA в практичних ситуаціях:

Працівники одержують мінімальну зарплату та працюють за п'ятиденними 40-ка годинними графіками роботи

Оклад на рівні МЗП та п'ятиденний 40-ка годинний графік роботи встановлені усім працівникам за замовчуванням. Програма автоматично контролює рівень мінзарплати і підтримує норми робочого часу в актуальному стані. Вам достатньо додати список працівників і можна відразу переходити до розрахунків. Зарплатні відомості і табель обліку робочого часу формуються в кілька кліків, залишається лише їх роздрукувати та підписати.

Чи є можливість встановити різний рівень окладів?Розмір окладу можна встановлювати та змінювати по періодам. Є автоматичне нарахування доплати до мінзарплати працівникам, оклади яких менші рівня МЗП.

Крім того зарплату в програмі можна нараховувати не лише за окладами, а й за денними і годинними тарифними ставками.

Як в програмі здійснюється виплати зарплати два рази на місяць?


У налаштуваннях встановлюються дати виплати зарплати. Ви формуєте документи на виплату за першу і другу половину місяця, в яких автоматично розраховуються суми до виплати працівникам, а також суми податків, які потрібно сплатити до бюджету. На друк формується документ "Відомість на виплату готівки".

Як програма розраховує зарплату за першу половину місяця?

Розрахунок зарплати за першу половину місяця можна налаштувати двома способами: як відсоток від окладу або як оплату за фактично відпрацьований час. Також саму суму зарплати можна виплачувати працівнику як в нарахованому розмірі, так і з утриманням податків. В усіх варіантах розрахунок податків відповідає вимогами законодавства.

Як розраховуються податки, чи можна встановити пільги з ПДФО?

Програма автоматично розраховує утримання ПДФО, військового збору і ЄСВ. Окремо ніяких налаштувань для цього здійснювати не потрібно. Додатково можна налаштувати утримання профвнесків та утримань за виконавчими листками. Є можливість налаштувати усі види податкової соціальної пільги, контроль розміру доходу, який дає право на застосування ПСП здійснюється автоматично.

Працівники працюють за графіками змінності: підсумований облік, є робота в нічні години та святкові дні

Ви можете один раз налаштувати графіки змінності для працівників, і система буде автоматично визначати кількість надурочних, нічних, святкових годин. На підставі створених графіків нараховується зарплата, а також доплати за відповідні години, заповнюється табель обліку робочого часу і графіки змінності для ознайомлення працівників.


У працівників вихідні дні в інші дні, ніж субота і неділя

Такі графіки легко налаштувати в програмі. Все що потрібно - вказати, які дні для працівника робочі, а які вихідні, а також години початку і закінчення роботи та перерви.

Є працівники на умовах неповного часу


В програмі можна побудувати графіки з різними видами неповного часу: неповний робочий день, неповний робочий тиждень, комбінований. Також є два способи розрахунку заробітної плати: пропорційно відпрацьованому часу та відповідно до кількості штатних одиниць.

Працюють зовнішні і внутрішні сумісники, особи з інвалідністю

Всі необхідні налаштування є в програмі для розрахунку зарплати та податків різним категоріям працівників, в тому числі сумісникам, особам з інвалідністю.

Працівник захворів, пішов у відпустку, звільнився

Для усіх подій, які відбуваються в житті працівника, в програмі передбачені калькулятори та документи, за допомогою яких ви легко зробите відповідне нарахування та виплату.

Крім зарплати я веду кадровий облік

Є усі необхідні кадрові накази на прийняття, звільнення, різні види відпусток, картки П2, трудові договори, шаблони штатного розпису та графіку відпусток.

Які звіти, що стосуються працівника, можна сформувати та здати

Повідомлення про прийняття працівника, Об'єднаний звіт з ЄСВ, ВЗ та ПДФО

Які інструменти допомагають виконати обчислення:

 • Калькулятор зарплати онлайн
 • Конструктор графіків роботи
 • Калькулятор індексації заробітної плати
 • Калькулятор відпускних
 • Калькулятор компенсації за невикористану відпустку
 • Калькулятор лікарняних та декретних
 • Калькулятор виплат за дні відрядження;
 • Калькулятор простою.

Про калькулятор заробітної плати

Калькулятор зарплати онлайн - інструмент, який допоможе виконати необхідні розрахунки за 5 хвилин.

 • Додається картка організації з інформацією про роботодавця: тип платника, система оподаткування, реєстраційні дані, керівництво.
 • Створюється список працівників: картка працівника містить інформацію про оклади, додаткові нарахування, пільги, графік роботи та інші дані, необхідні для розрахунку зарплати та заповнення кадрових документів.
 • Створюються документи по нарахуванню і виплаті заробітної плати: розрахунок в кожному документі відбувається за закладеним в ньому алгоритмом, всі документи логічно пов'язані між собою.
 • Для розрахунку заробітку за невідпрацьованих час є калькулятори відпускних, лікарняних, декретних, простоїв тощо. Суми, нараховані у калькуляторах, вносяться у відомості нарахування заробітної плати відповідного періоду, а дані про невідпрацьований час - у графік роботи працівника.
 • На підставі відомостей нарахування зарплати заповнюється та надсилається до перевіряючих органів об'єднана зарплатна звітність.

Зарплату в SMARTFIN.UA нараховано вже більше 35 000+ працівникам

В програмі сформовано 10000+ розрахунково-платіжних відомостей

Розрахунок зарплати онлайн в SMARTFIN.UA - гнучкий та швидкий процес, який економить ваш робочий час та зменшує ризик допущення помилок!

SMARTFIN.UA економить до 3 робочих годин на день!
Розпочати легко! Додайте інформацію про організацію та працівників, виконайте налаштування і отримайте необхідні розрахунки. Нарахування зарплати та індексації, розрахунок податків, лікарняних, відпускних та компенсацій. А ще: будуйте графіки роботи будь-якої складності, формуйте кадрові докумети та звіти, відправляйте звітність у податкову, контролюйте торговельні операції та інше.

Реєструйтесь прямо зараз! Автоматизація бухгалтерського обліку в SMARTFIN.UA - ЦЕ ПРОСТО!
Це може бути невiрне посилання, або
сторiнку було видалено
Ви успiшно пiдписалися на новини
SMARTFIN.UA