Контакти
Головна / Контакти
Виправте поля, виділені червоним, і повторіть відправку
Очистити форму
Телефони
(066) 14-84-374
(098) 58-73-435
Адреса
м. Дніпро,
вулиця Сімферопольська, 2К
найчастіші запитання
Яку кількість підприємств можна створювати у SmartFin?
У SmartFin один користувач може створювати будь-яку кількість підприємств, для кожного із яких не потрібно створювати окремий аккаунт.
Як ведеться облік робочого часу?
Облік робочого часу ведеться за допомогою календаря на вкладці «Графік роботи» меню «Працівники», і налаштовується для кожного працівника окремо. Якщо графік не сформовано, то робочий час враховується відповідно до встановлених законодавством норм тривалості робочого часу на відповідний період автоматично.
Як вести облік робочого часу для працівників, які виконують роботу за індивідуальним графіком?
Для цього потрібно заповнювати календар у меню «Графік роботи» для кожно місяця. Якщо графік не буде заповнено то для цього місяця сервіс буде виконувати розрахунки виходячи з 5-денного робочого тижня.
Як розрахувати заробітну плату у місяці прийняття працівника?
Розмір заробітної плати у місяці прийняття розраховується автоматично, в залежності від розміру окладу та кількості відпрацьованих днів. Для цього необхідно проставити дату прийняття працівника на роботу та повний розмір окладу.
Як розрахувати заробітну плату у місяці звільнення працівника, якщо він відпрацював не повний місяць?
Розмір заробітної плати розраховується автоматично, виходячи із розміру окладу і кількості відпрацьованих днів у розрахунковому місяці. Для цього потрібно проставити дату звільнення підменю «Дані для розрахунку» меню «Працівники».
Як розраховується розмір заробітної плати за першу половину місяця (авансу)?
Спосіб розрахунку розміру авансу є однаковим для усіх працівників і відбувається автоматично відповідно до обраного на закладці «Картка підприємства» способу: 1) відповідно до відпрацьованого часу за першу половину місяця; 2) як відсоток від ставки (необхідно вручну проставити відсоток).
Який відсоток від ставки є оптимальним для розрахунку авансу?
Якщо розмір авансу встановлено як відсоток від окладу, то необхідно врахувати вимогу до його мінімального розміру. Для цього розрахуємо максимальний відсоток фактично відпрацьованого часу за місяць, поділивши максимальну кількість робочих днів за першу половину місяця на загальну кількість робочих днів. Для п’ятиденного робочого тижня цей показник складе 52,38 %, для шестиденного – 54,17%. Тобто мінімальна сума авансу повинна дорівнювати розміру окладу, помноженому на цей показник. Порада: для того, щоб не порушити норми законодавства, можна встановити розмір авансу на рівні 55% від окладу.
З чого почати роботу з сервісом?
1) Зареєструйтесь; 2) Створіть підприємство; 3) Додайте працівників; 4) Виконуйте розрахунки;
Як видалити підприємство?
Для того щоб видалити підприємство, перейдіть на вкладку підприємства, на сторінці справа Ви побачите перелік створених підприємств. Натисніть на підприємство, яке Ви бажаєте видалити, після цього над переліком підприємств з’явиться кнопка видалити. Також, звертаємо Вашу увагу на те, що підприємство не може бути видалене, якщо на даний момент воно активне. Швидко змінити активне підприємство можна за допомогою випадаючого списку в верхньому меню.
Де я можу переглянути табель робочого часу працівника?
Табель робочого часу можливо переглянути після того як на вкладці «Розрахунки» буде сформовано звіт і результати розрахунку збережено в excel. В документі excel формується три вкладки: - розрахунково-платіжна відомість - платіжна відомість - табель робочого часу