Нарахування заробітної плати в програмі SmartFin.UA
Головна / Нарахування заробітної плати в програмі SmartFin.UA

Нарахування заробітної плати в програмі SmartFin.UA

Одне з найголовніших завдань сервісу SmartFin.UA – допомогти бухгалтерам та підприємцям правильно нарахувати заробітну плату найманому працівнику та витратити на весь процес мінімум часу. Для цього ми розробили ряд зручних налаштувань, Конструктор графіків роботи та функціональні калькулятори (індексації, лікарняних, відпускних, відряджень тощо). Такий набір інструментів дозволяє швидко та без клопоту налагодити та автоматизувати процес нарахування заробітної плати.

На сьогодні в програмі SmartFin.UA для автоматизації процесу нарахування зарплати передбачені наступні функції:

1) Нарахування зарплати за місячними окладами, денними і годинними тарифними ставками;

2) Розрахунок суми авансу, податків, індексації, відпускних, лікарняних та декретних;

3) Розрахунок суми за дні відрядження;

4) Розрахунок суми компенсації за невикористану відпустку;

5) Створення будь-яких графіків роботи з урахуванням вимог законодавства до норм тривалості робочого часу та переносу святкових днів;

6) Розрахунок суми доплати до МНЗ;

7) Створення нарахування для працівників, які працюють за цивільно-правовими договорами (формувати розрахункову відомість та акти виконаних робіт).

Щоб скористатись повним інструментарієм для розрахунку зарплати, запрошуємо обрати версію програми «ПРОФІ». Версія «ЛАЙТ» передбачає розрахунки «в один клік» без можливості зберегти отриману інформацію в документах.

Про основні відмінності версій програми SmartFin.UA «ПРОФІ» та «ЛАЙТ»:

Нарахування заробітної плати

Якщо Ви хочете, щоб Ваші розрахунки відповідали нормам трудового законодавства, користуйтеся програмою SmartFin.ua!
Важливо! Дотримання норм трудового законодавства, в тому числі своєчасне нарахування всіх виплат, дозволить Вам убезпечити себе і Ваш бізнес від захмарних штрафів. За допомогою онлайн-сервісу SmartFin зробити це легко і просто. Спробуйте прямо зараз - не відкладайте рішення проблем на "потім"! Спробувати безкоштовно