Інтерфейс робочого кабінету SMARTFIN.UA оновлено!

Інтерфейс робочого кабінету SMARTFIN.UA оновлено!

28 липня 2021 р. Автор: SMARTFIN.UA

Шановні користувачі! Раді повідомити, що інтерфейс вашого робочого кабінету оновлено! Він став більш функціональним та персоналізованим!

Знаємо: ніхто не любить, коли змінюється те, до чого звик. Але! Гарна новина: всі пункти меню, а також налаштування в формах і документах залишились на звичних місцях.

Оновився пункт меню "Мій кабінет". У нього ми вже додали і плануємо додавати й надалі функції, які допоможуть:

 • сформувати зведену інформацію по всім організаціям у робочому кабінеті;
 • робити групові налаштування по організаціям;
 • одержувати свіжу інформація про оновлення та нові відеоуроки.

Зверніть увагу, що кнопка зворотного зв'язку тепер знаходиться зліва внизу:

інтерфейс робочого кабінету

Після оновлення в розділі "Мій кабінет" з'явилися:

 • Календар подання звітності та виплати зарплати. У ньому показуються актуальні для ваших організацій терміни подання звітності та виплати зарплати. Щоб подивитися підказку, натисніть на кольорову смужку:

оновлення робочого кабінету

 • Можливість перевірити налаштування працівників по всім або обраній організації на певну дату. Опція дозволяє побачити інформацію про розміри окладів, посади, графіки роботи, базові місяці для індексації в одній таблиці, без необхідності шукати ці дані окремо в картці кожного працівника. Є можливість друку та завантаження в Excel.

налаштування працівників

 • Можливість перевірити кількість днів щорічної відпустки, яку роботодавець заборгував працівнику на певну дату. Ці дані можна подивитися в розрізі всіх або однієї організації, а також по обраному працівнику. Є можливість друку та завантаження в Excel.

перевірка щорічної відпустки

SMARTFIN.UA економить до 3 робочих годин на день!
Розпочати легко! Додайте інформацію про організацію та працівників, виконайте налаштування і отримайте необхідні розрахунки. Нарахування зарплати та індексації, розрахунок податків, лікарняних, відпускних та компенсацій. А ще: будуйте графіки роботи будь-якої складності, формуйте кадрові докумети та звіти, відправляйте звітність у податкову, контролюйте торговельні операції та інше.

Реєструйтесь прямо зараз! Автоматизація бухгалтерського обліку в SMARTFIN.UA - ЦЕ ПРОСТО!
Коментарі
  Це може бути невiрне посилання, або
  сторiнку було видалено
  Ви успiшно пiдписалися на новини
  SMARTFIN.UA