Вихідні та робочі дні в серпні 2022 р. Норми робочого часу

Вихідні та робочі дні в серпні 2022 р. Норми робочого часу

03 серпня 2022 р. Автор: SMARTFIN.UA

У серпні 2022 року на українців зі стандартним п'ятиденним графіком чекають 8 вихідних та 23 робочих днів. Додаткового відпочинку, на жаль, не передбачено, хоча, якщо б не війна, розв'язана рф проти України, в останній літній місяць ми мали б офіційний вихідний у середу, 24 серпня, на День незалежності України.

Відповідно до Закону № 2136-IX "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану", що набрав чинності 15 березня 2022 року, тимчасово припиняють діяти статей КЗпП 71, 72, 73, що означає:

 • святкові та неробочі дні, які припадають на будні, стають звичайними робочими днями;
 • скасовується перенесення вихідного дня, якщо святковий або неробочий день припадає на вихідний;
 • скасовується скорочення робочого дня на 1 годину в передсвятковий день.

Зазначимо, що воєнний стан в Україні проголошено до 23 серпня включно, тобто на момент публікації матеріалу 24 серпня все ще залишається офіційним вихідним. Але, імовірно, Рада продовжить термін його дії, поки триватиме загроза для України загалом або для її окремих областей. А це значить, що, скоріше за все, дія Закону № 2136-IX буде продовжена й після 23 серпня 2022 р.

Відповідно до цього припущення, для працівників з п'ятиденним і шестиденним робочим тижнем, наступні дні в серпні 2022 року будуть звичайними, а не святковими чи неробочими:

24 серпня - робоча середа на День незалежності України.

Вихідні в серпні 2022 р.:

 • 6, 7 - субота та неділя;
 • 13, 14 - субота та неділя;
 • 20, 21 - субота та неділя;
 • 27, 28 - субота та неділя;

Норми робочого часу в серпні 2022 року, якщо воєнний стан буде продовжено:

 • для 5-ти денного робочого тижня - 23 д. / 184 год.
 • для 6-ти денного робочого тижня - 27 д. / 181 год.

Норми робочого часу в серпні 2022 року для п'ятиденки

Норми робочого часу в серпні 2022 року для шестиденки

В онлайн-бухгалтерії SMARTFIN.UA норми робочого часу враховуються автоматично, тому виконувати додаткові налаштування не потрібно. Але зауважте інформацію вище при нарахування заробітної плати працівникам та при формуванні табелю. Всюди, де при розрахунках застосовуються такі норми (нарахування доплати за надурочні години, розрахунок зарплати при неповному робочому часі тощо), вони будуть братися оновленими.

SMARTFIN.UA економить до 3 робочих годин на день!
Розпочати легко! Додайте інформацію про організацію та працівників, виконайте налаштування і отримайте необхідні розрахунки. Нарахування зарплати та індексації, розрахунок податків, лікарняних, відпускних та компенсацій. А ще: будуйте графіки роботи будь-якої складності, формуйте кадрові докумети та звіти, відправляйте звітність у податкову, контролюйте торговельні операції та інше.

Реєструйтесь прямо зараз! Автоматизація бухгалтерського обліку в SMARTFIN.UA - ЦЕ ПРОСТО!
Коментарі
  Це може бути невiрне посилання, або
  сторiнку було видалено
  Ви успiшно пiдписалися на новини
  SMARTFIN.UA