Блог практикуючого бухгалтера

Локальні нормативні акти роботодавця. Скачати зразки.

Чинним трудовим законодавством України передбачена наявність обов'язкових «трудових» документів, які необхідно мати будь-якому роботодавцю, в тому числі і підприємцю. Це підтверджує Мінсоцполітики в листі від 21.11.2016 р. № 5907/0/10-16/06.

Серед різновидів таких документів є кадрові, організаційно-розпорядчі, а також локальні.

Нижче наведено перелік та зразки локальних документів

(Завантажуються у форматі Word).

Колективни договір

Якщо колективний договір не укладається, то таке рішення необхідно документально закріпити. Як саме, наведено у зразку Протоколу зборів трудового колективу.

Протокол зборів трудовго колективу (документально оформлене рішення не укладати колективних договір; обрання уповноваженого від трудового колективу; затвердження Правил внутрішнього трудового розпорядку).

Правила внутрішнього трудового розопрядку.

Положення про оплату праці.

Положення про преміювання.

Штатний розпис.

Посадові інструкції (директора підприємства, головного бухгалтера, іспектора з кадрів).


Файли для скачування:

Важливо! Дотримання норм трудового законодавства, в тому числі своєчасне нарахування всіх виплат, дозволить Вам убезпечити себе і Ваш бізнес від захмарних штрафів. За допомогою онлайн-сервісу SmartFin зробити це легко і просто. Спробуйте прямо зараз - не відкладайте рішення проблем на "потім"!
СПРОБУВАТИ    БЕЗКОШТОВНО
Поділитись у соц. мережах:

Коментарі

  • А как можн0 посмотреть вашу з/плату и сколько эта программа стоит

    • Виктория, добрый день! Для этого Вам надо зарегистрироваться в сервисе, нажав на "Реєстрація" на главной странице: https://service.smartfin.ua/login При регистрации Вам надо будет выбрать версию программы: Лайт или Профи. Возможности версий и условия описаны на странице здесь: https://smartfin.ua/price После регистрации Вам будет предоставлено три дня тестового периода. С уважением, Анна.

  • 1.Добрый день. Не могу составить график. Прелприятие не имеет выходных, работает каждый день с 11 до 21. Составляю так- помилки Сотрудники имеют по два скользящих выходных. Т.е. как бы 5дн. график, а как с выходными исправлять вручную? 2. Не могу разобраться с доплатой до минималки. Оклад 1800. а где указывать доплату 3.Спасибо.

    • Лариса, добрый день. Отправила письмо Вам на почту. С уважением, Анна.

Залишити коментар

Необхідно заповнити "Им'я".
Необхідно заповнити "Им'я".
Необхідно заповнити "Им'я".

© 2013 - 2019 SmartFin.ua, Всі права захищені.

реєстрація

Навігація

Рекомендувати SmartFin