Блог практикуючого бухгалтера

Шаблони посадових інструкцій

Відповідно до ст. 29 КЗпП до початку роботи за укладеним трудовим договором роботодавець зобов'язаний роз'яснити працівникові його права й обов'язки та проінформувати під підпис про умови праці.

Документом, в якому визначено конкретні завдання та обов'язки працівників, його права та відповідальність, є посадова інструкція.

Посадові інструкції складаються на основі кваліфікаційних характеристик посад, які наведені у Довіднику кваліфікаційних характеристик професій працівників. Довідник є нормативним документом, обов'язковим з питань управління персоналом на підприємствах, в установах і організаціях усіх форм власності та видів екотомічної діяльності.

При складанні посадової інструкції роботодавець не може змінювати кваліфікаційні вимоги до посади (професії) щодо освіти (відповідного напряму підготовки), які передбачені кваліфікаційною характеристикою цієї посади (професії).

Посадова інструкція складається на посаду (професію), передбачену у штатному розписі, а не на конкретну особу, яка буде обіймати цю посаду.

Готові посадові інструкції

(Скачати документи можна у форматі Word).

Директор підприємства

Головний бухгалтер

Інспектор з кадрів

Матеріали, що допоможуть при складанні посадових інструкцій:

Начальник відділу кадрів

Економіст з праці

Менеджер з персоналуКоментарі

Залишити коментар

Необхідно заповнити "Им'я".
Необхідно заповнити "Им'я".
Необхідно заповнити "Им'я".

© 2013 - 2017 SmartFin.ua, Всі права захищені.

Навігація

Рекомендувати SmartFin